Bar & Restorant

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in FieldCollectionItemEntity->fetchHostDetails() (line 313 of /home/visitkraja/public_html/sites/all/modules/field_collection/field_collection.entity.inc).

KONOBA VOTRA

Në ambientin e këti restoranti mund të gjeni edhe Muzeun Etnografik.
+382 67 579539
+382 69 579539
E-mail: milji1986@hotmail.com

KAFE GRILL ARDI

Kontakt: +38269446009

Email: ardi_gjoni@hotmail.com

KAFE KRAJA

Kontakt: +38269889429

 

RESTORANT TEUTA

Kontakt:+38269030423

 

RESTORANT ROZAFA

Kontakt: +38269466458

Email:halilkaca@hotmail.com

KONOBA SKJEJA

Kontakt: +38269444709

 

Konoba Muriqi

Kontakt: +382 67 822 205 
              +382 69 688 288 
              +382 68 180 006

Email: hasanmuratovic50@gmail.com

Sherbime Emergjence

ne ndihmen tuaj

Sherbime Emergjence

Zjarfikese

Qendra e zjarrfikësave ndodhet në qendër të Krajës, në Ostros dhe është 24 orë në sherbim.

Numri i Qëndrës: 123

Numri Lokal: +38268884950​

Policia

Stacioni i policisë ndodhet në qendër të Krajës, në Ostros dhe është 24 orë në sherbim.
Kontakt: 122

Ambulanca

Qendra shendetësore ndodhet rreth 500 m nga qendra e Krajës (Ostrosi) në drejtim të Virpazarit, përballë shkollës fillore. Mjeku kujdestar ndodhet në sherbim për 24 orë.

Numri i Qendres: 124

Numri Lokal:

Dt. 01-15(te muajit): +38269562902,+38268891098

Dt. 16-31(te muajit): +38269615574,+38268834902