Rreth Nesh

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in FieldCollectionItemEntity->fetchHostDetails() (line 313 of /home/visitkraja/public_html/sites/all/modules/field_collection/field_collection.entity.inc).

RETH NESH

Ky portal është nismë e një grupi studentësh me qëllim promovimin e potencialit turistik të zones së Krajës. 
Ky portal u mbeshtet dhe u financua nga Shoqata Atdhetare “Kraja” në Nju Jork.